Słuchamy. Pytamy. Działamy. Znajdujemy rozwiązania.

Konkurencja na rynku jest duża. Tym co nas wyróżnia, jest adekwatne i biznesowe podejście. To nie deklaracja - my po prostu je mamy.

Sprawdź nasze specjalizacje i referencje.

 • Add

  M&A

  Doradztwo prawne (z uwzględnieniem biznesu) zarówno dla kupujących, sprzedających, założycieli, jak i funduszy PE/VC. Kilkanaście lat doświadczenia, kilkadziesiąt przeprowadzonych projektów.

  Dowiedz się więcej

 • Add

  Rynki Kapitałowe

  Doradztwo spółkom giełdowym, zarówno na rynku regulowanym jak i pozagiełdowym. Obowiązki informacyjne, transakcje giełdowe, kompleksowa doradztwo na rzecz Zarządów.

  Dowiedz się więcej

 • Add

  Prawo Energetyczne

  Doradzamy na każdym etapie projektów energetycznych, ze szczególnym uwzględnieniem projektów związanych z farmami wiatrowymi oraz solarnymi.

  Dowiedz się więcej

 • Add

  Compliance

  Pomagamy spółkom w coraz istotniejszych zagadnieniach natury compliance. Tego co mogą, tego co muszą i będą musiały. Również spółkom giełdowym.

  Dowiedz się więcej

 • Add

  Prawo procesowe

  Zbieramy i analizujemy materiał dowodowy oraz oceniamy sytuację w jakiej znajduje się Klient, z uwzględnieniem ryzyka jakie może wystąpić.

  Dowiedz się więcej

 • Add

  Obsługa Bieżąca

  Kompleksowa obsługa przedsiębiorców, w tym również biznesowa, zarówno po polsku jak i w językach obcych (angielski, włoski, rosyjski).

  Dowiedz się więcej

Referencje

Zrealizowaliśmy ponad 50 projektów korporacyjnych,
a także transakcji na rynkach kapitałowych

CMT Advisory

“Pracowałem z Mateuszem Bednarzem przy transakcji sprzedaży udziałów. Mateusz reprezentował drugą stronę transakcji, ale mimo to jego rozwiązania były bardzo konstruktywne dla obu stron, a przede wszystkim zorientowane na sprawną finalizację, co osobiście bardzo cenię u prawników.”

Paweł Łągwa, Partner, CMT Advisory

Neontri

“Mateusz Bednarz to sprawny, responsywny prawnik biznesowy, mający duże doświadczenie negocjacyjne.”

Wojciech Zatorski, Członek Zarządu, Neontri

Brenntag

“Mateusza znam nie tylko z aren biznesowych, ale również sportowych. Mogę śmiało polecić Mec. Bednarza jako sprawnego, odpowiedzialnego prawnika, biorącego pod uwagę interes Klienta.”

Patryk Sobczyk, Manager, Brenntag

Pilarz Capital

“Mateusz Bednarz to prawnik biznesowy, patrzący na skutki doradztwa prawnego, responsywny i wiarygodny. Mogę śmiało polecić Mec. Bednarza jako prawnika.”

Andrzej Pilarz, Prezes, Pilarz Capital

Resource Partners

“Mateusz to bardzo dobry prawnik transakcyjny, umiejący łączyć wiele wątków ze sobą. Przy tym wiarygodny i responsywny.”

Wojciech Pociecha, Dyrektor Inwestycyjny, Resource Partners

ERG

“Mateusz Bednarz to prawnik biznesowy, niezwykle dobrze czujący kwestie giełdowe. Potrafi doskonale odnajdywać się w meandrach regulacji giełdowych i jednocześnie brać pod uwagę biznes Klienta.”

Tomasz Gwizda, Członek Zarządu, ERG

PBS Finanse

“Mateusz Bednarz to bardzo dobry prawnik, rozumiejący uwarunkowania biznesowe. Jednocześnie zawsze można na niego liczyć, traktuje Klienta poważnie i jest niezwykle responsywny.”

Dariusz Blicharz, Prezes Zarządu 2020-2021, PBS Finanse

Innogy Polska

“Mateusz jest wiarygodnym prawnikiem transakcyjnym, reprezentował nas w trudnej transakcji branżowej. Mogę go absolutnie polecić jako prawnika biznesowego.”

Artur Stawiarski, Dyrektor M&A, Innogy Polska

Cisco Systems

“Mateusz to prawnik biznesowy z którym warto pracować. Ma duże doświadczenie zawodowe, responsywność i biznesowe spojrzenie na Klienta.”

Marcin Tuczko, Manager, Cisco Systems

Raiffeisen Bank

“Mateusza znam dość długo. Mogę go śmiało polecić jako bardzo dobrze rozumiejącego biznes prawnika, dbającego o Klienta i responsywnego.”

Michał Wetoszka, Senior Banker, Raiffeisen Bank

Manpower Group Polska

“Mateusza znam od lat. To wiarygodny i oddany prawnik. Responsywny co przy modelu działania takim jak nasz a także konieczności szybkich odpowiedzi na zapotrzebowanie bieżące, niezwykle istotna cecha."

Olga Gierada-Jabłonka, Head of Legal, Manpower Group Polska

XTPL

“Responsywny, biznesowy, mogę śmiało Mateusza polecić.”

Jakub Kapica, Head of Legal, XTPL

DM Erste Polska

“Mateusza znam od 7 lat. Mogę go śmiało polecić jako osobę obeznaną regulacyjnie, a jednocześnie potrafiącą połączyć doświadczenie regulacyjne z doświadczeniem transakcyjnym i uwarunkowaniami biznesowymi.”

Witold Bartosiewicz, Head of Risk and Compliance, DM Erste Polska

TDI Wind and Energy

"Mateusz Bednarz jest prawnikiem biznesowym, który nam skutecznie pomógł w inwestycjach w Polsce. Możemy go zdecydowanie polecić jako rzetelnego, responsywnego i dobrego prawnika."

Tsvika Hendler, CEO, TDI Wind and Energy

Story Ventures

"BEDNARZ prowadził naszą pierwszą inwestycję w Polsce. Możemy zdecydowanie polecić Mateusza jako rzetelnego i responsywnego prawnika."

Brian Yormak, Jake Yormak, założyciele amerykańskiego funduszu Story Ventures

Vini

"Mateusz Bednarz każdej prowadzonej sprawie poświęca wiele uwagi i zawsze można liczyć na Jego wsparcie i doradztwo. Bardzo cenimy Mateusza i polecamy Go jako rzetelnego i kompetentnego prawnika."

Beata Zdanowicz, Właściciel, Vini

Kifato MK

"Mogę polecić BEDNARZ jako szybko, dynamicznie reagującą firmę biznesową, w szczególności w zakresie rozwiązywania bieżących kwestii związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej."

Piotr Podworski, Prezes Zarządu, Kifato MK

Velvet Care

"Mateusz Bednarz reprezentował spółkę w transakcji wejścia funduszu Abris do spółki. Wykazał się wyjątkową wytrwałością i bardzo rzetelnie nas reprezentował."

Marcin Grabowski, Członek Zarządu, Velvet Care

Zaufali nam

ODCINEK VIII: Niezwykła podróż po Ameryce Południowej…od Kolumbii po Patagonie!

Dziś w BEDNARZ podcast gościmy po raz drugi ⁠Patryka Bednarza⁠ – współzałożyciela…

Odcinek VII: Poznaj najciekawsze lektury o himalaizmie – TOP 10

Dziś w Bednarz Podcast opowiadam o pozycjach alpinistycznych, które wywarły na mnie…

Odcinek VI: Na motocyklu przez Wietnam – co warto wiedzieć przed podróżą?

Przed nami 6 odcinek Bednarz Podcast! Tym razem mamy przyjemność gościć Patryka…